GTranslate

French German Italian Portuguese Russian Spanish

Hledej na celém webu

Nejnovější download

Fórum-Nové Příspěvky

Nejnovější články

Train mechanic simulátor
čtvrtek 1. červen 2017 17:18
article thumbnailNový a velmi zajímavý simulátor oprav lokomotiv a vagónů. Simulátor má vlastní tratě s úkoly, kde musíte dopravit poškozené lokomotivy do depa a tam je posléze co nejekonomičtěji opravit. ...
More inHlavní  

Kunena Statistics

  • Total Users: 2256
  • Latest Member: alexa
  • Total Posts: 18.5k
  • Total Topics: 123
  • Total Sections: 1
  • Total Categories: 17
  • Today Open: 0
  • Yesterday Open: 0
  • Today Answer: 0
  • Yesterday Answer: 0

Foto Galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 128 hostů a žádný člen

Pro úplné začátečníky - jak nainstalovat lokomotivu(součást) z DLS Auranu pomocí SSP jak si ji následně opravit-upravit.

Hodnocení uživatelů:  / 12
NejhoršíNejlepší 

 

Jelikož zhruba od roku 2006, kdy jsem se podílel na spouštění  a vedení prvního z mých webů simulátoru Trainz, se ptají nováčci ve fóru na stále tytéž otázky a protože majitelé nového TS12 zřejmě nemají možnost nastudování těchto základů z manuálu na DVD(neboť je stručný a neúplný), rozhodl jsem se vytvořit tento rychlý obrázkový tutoriál pro prvotní "doinstalaci" lokomotivy (nebo jakékoliv jiné součásti) a její následnou opravu. Tento návod je v podstatě univerzální od TRS 2006 až po verzi TS12, neboť opravy se provádějí téměř stejně. Malé odchylky jsou jen v SSP a jeho hlášení chyb.

Takže, pojďme na to:

Nejprve si v SSP nastavíme DLS a kategorii, ze které budeme chtít součást stáhnout(bod 1. a 2.). Poté si myší označíme konkrétní objekt- v našem případě lokomotivu a přetáhneme ji do kontejnerupro stahování: 

DLS instal1

 

 

Komentáře   

0 #11 Pro úplné začátečníkyAnitra 2017-05-15 23:34
My brother suggested I may like this web site.
He was once totally right. This publish actually
made my day. You can not imagine just how much time I had spent for this info!

Thanks!
Citovat
0 #12 Pro úplné začátečníkySusie 2017-05-15 23:37
Glad to be one of several visitors on this awesome internet site :D.
Citovat

Přidat komentář

Pravidla diskuse

Odesláním příspěvku bere přispěvatel na vědomí tato pravidla diskuse a vyjadřuje s nimi souhlas. Redakce si vyhrazuje právo odstraňovat nebo upravovat příspěvky porušující pravidla, v případě opakovaných prohřešků zablokovat danému uživateli možnost komentovat články.

Příspěvky, které mohou být v rozporu s právními předpisy České republiky nebo s dobrými mravy, zejména pokud jde o ochranu osobnosti, osobních údajů a dobrého jména, budou smazány. Týká se to zejména komentářů obsahujících hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhrůžky, provokace, rasistické výroky nebo příspěvků poškozujících dobré jméno nebo jiné oprávněné zájmy portálu, vydavatele a autorů.

Čtenářům poskytujeme zdarma prostor pro svobodné vyjádření a výměnu názorů. Příspěvky nesouvisející s tématem článku nebo záměrně vyvolávající flamewar, spam, reklamní a nerelevantní odkazy včetně vlastních stránek budou smazány. Je také zakázáno vkládání stejných příspěvků do více diskusí najednou.

Autor musí uvést jméno/přezdívku a platnou e-mailovou adresu (ta nebude nikde zveřejněna) – není přitom nutné uvádět celé jméno, je však zakázáno vydávat se za jinou osobu nebo zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.

Časté otázky (FAQ)

Odeslal/a jsem komentář, ale ten se neobjevil, co mám dělat?
Je možné, že váš komentář vyhodnotil automatický filtr jako spam nebo ho zařadil ke schválení moderátorem diskuse. V takovém případě komentář neodesílejte znovu, ale počkejte na jeho vyhodnocení a schválení (zpravidla do několika hodin).

Můj komentář se mi po odeslání zobrazil, ale pak zmizel.
Komentář se v systému uložil, ale zřejmě ho automatický filtr vyhodnotil jako spam a tedy nebyl vůbec zveřejněn. Ze svého počítače jej však máte možnost i tak po určitou dobu vidět, protože zůstává v mezipaměti prohlížeče. Pokud se automatický filtr zmýlí, je komentář dodatečně schválen a objeví se všem čtenářům.

Mažete komentáře s názory, které se vám nelíbí? Je u vás cenzura?
Ne. Pokud komentář splňuje výše uvedená pravidla diskuse, je zveřejněn bez ohledu na názor editora. Cenzura znamená státní kontrolu nad médii a je v ČR zakázaná, s dodržováním pravidel diskuse a výkonem vlastnických práv na serveru (možnosti resp. povinnosti redakce mazat nevhodné komentáře) nijak nesouvisí.


Bezpečnostní kód
Obnovit

Trainz-Moravia, Powered by Joomla!