GTranslate

French German Italian Portuguese Russian Spanish

Hledej na celém webu

Nejnovější download

Fórum-Nové Příspěvky

Nejnovější články

Train mechanic simulátor
čtvrtek 1. červen 2017 17:18
article thumbnailNový a velmi zajímavý simulátor oprav lokomotiv a vagónů. Simulátor má vlastní tratě s úkoly, kde musíte dopravit poškozené lokomotivy do depa a tam je posléze co nejekonomičtěji opravit. ...
More inHlavní  

Kunena Statistics

  • Total Users: 2256
  • Latest Member: alexa
  • Total Posts: 18.5k
  • Total Topics: 123
  • Total Sections: 1
  • Total Categories: 17
  • Today Open: 0
  • Yesterday Open: 0
  • Today Answer: 0
  • Yesterday Answer: 0

Foto Galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 140 hostů a žádný člen

Jak natočit kvalitní video ze hry.

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 
 
Jelikož mne více uživatelů oslovilo, abych sepsal tutoriálek, jak natočit kvalitní video ze simulátoru Trainz (nicméně tento návod platí obecně pro každou hru s DirectX  nebo OpenGL rozhraním) rozhodl jsem se ho sestavit obvyklým způsobem - pomocí obrázkových karet.

 

Dále tedy budu návod komentovat minimálně, jen pokud bude potřeba méně srozumitelné doplnit textem. Pro natáčení používám poměrně hodně oblíbený prográmek "Bandicam", který se dá použít i ve free verzi a podává výborné výsledky. Jedinou nevýhodou Free verze je reklamní logo s adresou webu Bandicam, vložené v horní části videa. To ale dle mého názoru nepůsobí nijak rušivě. 
Hráčská veřejnost často používá i poměrně zastaralý prográmek Fraps, má však tu nevýhodu, že nedělá moc kvalitní videa a používá jen zastaralé formáty i zastaralé kodeky. Navíc, ve free verzi toho příliš neumí a doba natáčení je omezena na pár minut záznamu. Zakoupení prográmku je zase problematické - stránky bývaly zavirované a tuším, že už ani nejsou funkční. Cracknuté  verze,  které kolují po internetu, v sobě zase obsahují Trojského koně, který po určité době zcela zamoří a ovládne PC. I z těchto důvodů dávám jednoznačnou přednost prográmku Bandicam. Teď už tedy k samotné konfiguraci  nastavení zvuku a rozlišení pro nahrávání.
 

Komentáře   

0 #1 Jak natočit kvalitní video ze hry.Sevilla 2015-01-31 23:45
My family members all the time say that I am wasting my
time here at net, but I know I am getting experience daily by reading such nice content.
Citovat

Přidat komentář

Pravidla diskuse

Odesláním příspěvku bere přispěvatel na vědomí tato pravidla diskuse a vyjadřuje s nimi souhlas. Redakce si vyhrazuje právo odstraňovat nebo upravovat příspěvky porušující pravidla, v případě opakovaných prohřešků zablokovat danému uživateli možnost komentovat články.

Příspěvky, které mohou být v rozporu s právními předpisy České republiky nebo s dobrými mravy, zejména pokud jde o ochranu osobnosti, osobních údajů a dobrého jména, budou smazány. Týká se to zejména komentářů obsahujících hrubé urážky, vulgární výrazy, pomluvy, výhrůžky, provokace, rasistické výroky nebo příspěvků poškozujících dobré jméno nebo jiné oprávněné zájmy portálu, vydavatele a autorů.

Čtenářům poskytujeme zdarma prostor pro svobodné vyjádření a výměnu názorů. Příspěvky nesouvisející s tématem článku nebo záměrně vyvolávající flamewar, spam, reklamní a nerelevantní odkazy včetně vlastních stránek budou smazány. Je také zakázáno vkládání stejných příspěvků do více diskusí najednou.

Autor musí uvést jméno/přezdívku a platnou e-mailovou adresu (ta nebude nikde zveřejněna) – není přitom nutné uvádět celé jméno, je však zakázáno vydávat se za jinou osobu nebo zveřejňovat identitu či osobní údaje jiných osob proti jejich vůli. Provozovatel nenese odpovědnost za obsah jednotlivých příspěvků ani neručí za skutečnou identitu jejich autorů.

Časté otázky (FAQ)

Odeslal/a jsem komentář, ale ten se neobjevil, co mám dělat?
Je možné, že váš komentář vyhodnotil automatický filtr jako spam nebo ho zařadil ke schválení moderátorem diskuse. V takovém případě komentář neodesílejte znovu, ale počkejte na jeho vyhodnocení a schválení (zpravidla do několika hodin).

Můj komentář se mi po odeslání zobrazil, ale pak zmizel.
Komentář se v systému uložil, ale zřejmě ho automatický filtr vyhodnotil jako spam a tedy nebyl vůbec zveřejněn. Ze svého počítače jej však máte možnost i tak po určitou dobu vidět, protože zůstává v mezipaměti prohlížeče. Pokud se automatický filtr zmýlí, je komentář dodatečně schválen a objeví se všem čtenářům.

Mažete komentáře s názory, které se vám nelíbí? Je u vás cenzura?
Ne. Pokud komentář splňuje výše uvedená pravidla diskuse, je zveřejněn bez ohledu na názor editora. Cenzura znamená státní kontrolu nad médii a je v ČR zakázaná, s dodržováním pravidel diskuse a výkonem vlastnických práv na serveru (možnosti resp. povinnosti redakce mazat nevhodné komentáře) nijak nesouvisí.


Bezpečnostní kód
Obnovit

Trainz-Moravia, Powered by Joomla!