GTranslate

French German Italian Portuguese Russian Spanish

Hledej na celém webu

Nejnovější download

Fórum-Nové Příspěvky

Nejnovější články

Train mechanic simulátor
čtvrtek 1. červen 2017 17:18
article thumbnailNový a velmi zajímavý simulátor oprav lokomotiv a vagónů. Simulátor má vlastní tratě s úkoly, kde musíte dopravit poškozené lokomotivy do depa a tam je posléze co nejekonomičtěji opravit. ...
More inHlavní  

Kunena Statistics

  • Total Users: 2256
  • Latest Member: alexa
  • Total Posts: 18.5k
  • Total Topics: 123
  • Total Sections: 1
  • Total Categories: 17
  • Today Open: 0
  • Yesterday Open: 0
  • Today Answer: 0
  • Yesterday Answer: 0

Foto Galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 9 hostů a žádný člen

Mirčiny železniční pohádky - Od Kladna k Olomouci - na Severní Moravu cesta nevede....

Intermezzo -11.kapitola

Tak si ten náš Serjožka přečetl, do které "škatulky" byly zařazeny pohádky o něm, a připravil si pro vás jedno malé překvapení. Ale než se k tomu dostaneme, musíme se vám, mí milí, omluvit za delší prodlevu mezi minulou a touto kapitolou. Byla způsobena závadou na psacím zařízení, kterou nemohl předvídat ani Serjožka a nakonec ani já, i pan strojvůdce Konvalinka si stěžoval, že prý jsme jeho vláček nechali moc dlouho čekat v té Olomouci. 

Haná a konec cesty -10.kapitola

Hodnocení uživatelů:  / 1

Zvony na brněnském Petrově odzvonily právě jednou, když jsme opouštěli spolu s novými cestujícími kouzelné město Brno. Dali jsme se na východ, kde nás přivítaly rozlehlé lány naší úrodné pokladnice Hané. Tato obilná pole se v šachovnici střídala s rozlehlými vinicemi a ze vzduchu je to určitě krásná barevná podívaná.

Česká Třebová -8.kapitola

Hodnocení uživatelů:  / 1

Serjožka si stále ještě pobrukoval melodii, kterou slyšel na pardubickém nádraží z místního rozhlasu, byl to nápěv lidové písničky Já mám koně, vraný koně, to jsou koně mý, a tak si skoro nevšiml, že se pomalu blíží nádraží v České Třebové.

Cesta na jih -9.kapitola

Hodnocení uživatelů:  / 0

Ano. Nyní vyrážíme směrem na Brno. Z nádherného nádraží v České Třebové se stočíme ještě více na jih a koleje, po kterých je nám souzeno jet, nás zavedou přes neméně krásná nádraží ve Svitavách a Březové nad Svitavou až na samé hranice mezi hornatou českou krajinou a rovinami jižní Moravy.

A jedeme dál -7.kapitola

Hodnocení uživatelů:  / 1

Jestli Mařenka uštipovala perníček nevíme, ale že si Jeníček došel pro perníček to víme určitě. A jak to víme? Jednoduše. Náš pan strojvůdce Konvalinka se Jeníček jmenoval.

Trainz-Moravia, Powered by Joomla!