GTranslate

French German Italian Portuguese Russian Spanish

Hledej na celém webu

Nové soukromé zprávy

Nejsi přihlášen.

Nejnovější download

Fórum-Nové Příspěvky

Nejnovější články

Train mechanic simulátor
čtvrtek 1. červen 2017 17:18
article thumbnailNový a velmi zajímavý simulátor oprav lokomotiv a vagónů. Simulátor má vlastní tratě s úkoly, kde musíte dopravit poškozené lokomotivy do depa a tam je posléze co nejekonomičtěji opravit. ...
More inHlavní  

Kunena Statistics

  • Total Users: 2256
  • Latest Member: alexa
  • Total Posts: 18.5k
  • Total Topics: 123
  • Total Sections: 1
  • Total Categories: 17
  • Today Open: 0
  • Yesterday Open: 0
  • Today Answer: 0
  • Yesterday Answer: 0

Foto Galerie

Kdo je připojen

Právě přítomno: 143 hostů a žádný člen

Trainz

Jak jsme si zamilovali Trainz 1

Hodnocení uživatelů:  / 0

Někdy okolo roku 2006 jsme my dva "vláčkomilové" objevili na pultě obchodu s počítačovými hrami TRS 2006. Shodou okolností jsme si v témže roce, ovšem o pár měsíců dříve, koupili i náš první počítač (z nutnosti, protože naši synové ho potřebovali kvůli škole) a tak jsme si tento simulátor zakoupili.

Z počátku, nemaje ještě internet, jsme si jen tak jezdili s nainstalovanými mašinkami po nainstalovaných tratích a ze všech nejvíce se Pájovi (mému manželovi) líbil "Osobák 10.04" a mně demo Modula City. Obdivovala jsem to kouzelné
planetárium s báječným hudebním doprovodem.

Netrvalo dlouho a cca po roce jsme si opatřili i první "U:fonův" internet. A pak už šlo vše ráz na ráz. Při zadání odkazu na TRS 2006 jsme objevili spoustu internetových adres s tvůrci objektů do hry. Nalezli jsme Auran, kde jsme zaregistrovali naše, tehdy již dvě (TRS 2004 a TRS 2006) hry a poté i trainz komunitu na Jedisoft. Po registraci i tam, jsme se stali její součástí a zároveň jsme poznali přes internet a některé i osobně, lidičky, u kterých jsme zpočátku hledali rady a pomoc. Po nějakém čase jsme i my mohli těm mladším s lecčíms poradit, či pomoci, takže jsme své zkušenosti předávali dál.

Dnes máme již tři hry. K výše zmíněným musela z nutnosti přibýt i TS 2009, protože se Auran rozhodl, že už nižší verze podporovat nebude. Takže, z nouze je nyní vlastně ctnost. Bez 09 by nám spousta věcí nefungovala. Ale 04 ani 06 nezavrhujeme a co ještě jde, stahujeme i pro ně.

Budete-li mít i vy chuť a náladu podělit se se svými zážitky se hrami Trainz, pište do fóra do kolonky určené této hře. My budeme moc rádi, když se aktivně do chodu tohoto webu zapojíte.

Se srdečným a upřímným pozdravem vaše Mirka.

Trainz-Moravia, Powered by Joomla!